پرش لینک ها
موفقیت شرکت توسن در اخذ گواهینامه استاندارد ISO/IEC 20000 در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک

موفقیت شرکت توسن در اخذ گواهینامه استاندارد ISO/IEC 20000 در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک

شرکت توسن به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت بانکداری در سال گذشته موفق به پیاده‎‌سازی ITIL و اخذ گواهینامه استاندارد ISO/IEC 20000 برای حوزه خدمات بانکداری مدرن گردید و توانست نام خود را به عنوان اولین شرکت ایرانی دارای این گواهی بین المللی در APMG انگلستان (مرجع اعتبار دهنده ITIL-ISO/IEC 20000 در دنیا) ثبت نماید.

پس از گذشت یکسال از کسب گواهینامه ISO/IEC 20000 شرکت توسن در حوزه خدمات بانکداری مدرن، این شرکت با مشاوره شرکت دانـــا موفق گردید علاوه بر تمدید گواهینامه خود در حوزه خدمات بانکداری مدرن، خدمات مبتنی بر کارت و پرداخت الکترونیک را نیز به دامنه این استاندارد مطرح بین امللی اضافه نماید تا بار دیگر نام خود را به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بانکداری مطابق با استانداردهای بین‌المللی مطرح نماید.

شایان ذکر است پرداخت الکترونیک شامل خدمات متنوعی مانند مدیریت انواع ترمینال ها و تراکنش ها، مدیریت کارت های بانکی اعتباری و غیر اعتباری، مدیریت تسویه وتصفیه و … می‌باشد.

ممیزی خارجی شرکت توسن توسط شرکت ISC استرالیا و با حضور سرممیز و تیم ممیزی شرکت ISC استرالیا در مهرماه سال جاری به انجام رسید.