پرش لینک ها

Risk & Security

دپارتمان ریسک و امنیت دیجی وایز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می‌باشد.

ریسک و امنیت از نگاه دیجی وایز …

رویارویی با ریسک‎‌های کسب‎‌و‎کاری و فناوری اطلاعات و تامین امنیت فناوری اطلاعات برای سازمان‎‌ها همواره یکی از مهم‌‎ترین چالش‌‎های پیش روی سازمان‎‌ها بوده است.

در همین راستا دیجی‌ وایز به ارائه راهکار و خدمات مشاوره‌‎ای مانند پیاده‎‌سازی ISMS و پیاده‌‎سازی سیستم مدیریت ریسک در سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌‎پردازد. همچنین جهت افزایش آگاهی و مهارت‎‌های مدیران و کارشناسان سازمان‏‎‌های ایرانی، دیجی وایز آکادمی آموزش‎ تخصصی IT Risk Fundamentals را ارائه می‌‎دهد.

Our goal is to help you move faster along the project management path.

We help business and startups to build a strong design framework early on and empower their teams to continue maintaining a consistent product, avoiding expensive pivots and fundamental design changes in the future.

Digiwise Consulting خدمات مشاوره دیجی وایز در حوزه ریسک و امنیت

شرکت دیجی وایز در دپارتمان ریسک و امنیت خود، خدمات مشاوره زیر را ارائه می‌دهد …

ISMS Implementation

ISMS Implementation

Risk Management Implementation

Risk Management Implementation

IT Audit as a Service

IT Audit as a Service

IT Risk Fundamentals

IT Risk Fundamentals

Digiwise Solutions راهکارهای دیجی وایز در حوزه ریسک و امنیت

شرکت دیجی وایز در دپارتمان ریسک و امنیت خود، راهکارهای زیر را ارائه می‌دهد …

ISMS Solution

راهکار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات دیجی‌وایز (ISMS)؛ بستری را برای سازمان‌ها فراهم می‌نماید تا ضمن برقراری ارتباط با کلیه دارایی‌های سازمان، امکان ارزش‌گذاری دارایی‌ها، شناسایی و ثبت ریسک‌های مرتبط با آن و تبیین کنترل‌های مورد نیاز برای سازمان ایجاد شود.

Risk Management Solution

راهکار مدیریت ریسک (Risk Management) ارائه شده توسط دیجی‌وایز با هدف اعمال حاکمیت موثر به سازمان‌ها کمک می‌نماید تا ضمن شناسایی، ثبت، ارزیابی و اولویتبندی ریسک‌ها؛ نظارت دقیقی بر وضعیت ریسک‌های سازمان داشته باشند.

سرپرست دپارتمان ریسک و امنیت دیجی وایز

مهندس مهدی محمدنژاد

از پنج سال پیش که مفاهیم تحول دیجیتال به تازگی در ایران مطرح شد ما به عنوان شرکت پیشرو در این حوزه فعالیت خودمون رو با تدوین طرح‌های تحول دیجیتال در صنعت بانکداری آغاز کردیم.
ما با شناخت فرصت ها و تهدیدهای هر حوزه و متناسب با ارزش های قابل انتظار از تحول دیجیتال در این صنعت، وضعیت بلوغ دیجیتال سازمان‌ها رو با برترین مدل‌های مطرح در این حوزه سنجیدیم و براشون نقشه راه دادیم به طوری که اولین طرح ما به عنوان طرح برتر انتخاب شد. اکنون حوزه فعالیت خودمون رو گسترش دادیم و علاوه بر حوزه بانکداری، طرح‌های تحول دیجیتال را برای صنایع نفت گاز و پتروشیمی نیز به انجام می‌رسانیم.
با انجام موفق طرح‌های تحول دیجیتال ما به عنوان پرچمدار این حوزه شناخته شدیم و برای این موفقیت به نیروهای تخصصی خود می‌بالیم.

تصویر موجود نمی‌باشد

ریسک و امنیت سازمان خود را به ما بسپارید…

تصویر کپچا

مُنتظـر شنیدن صِـدای گـرمتـــان هَستیم ...

آماده پاسخ گویی به کاربران عزیز از طریق تماس تلفنی، ارسال ایمیل و فرم تماس هستیم

021 66945718
درخواست تماس