پرش لینک ها

Enterprise Architecture

دپارتمان معماری سازمانی دیجی وایز

رشد روز افزون فناوری‌اطلاعات و موارد کاربرد مرتبط با آن در سازمان‏ها موجب درهم تنیدگی کسب و کار و فناوری اطلاعات و بروز چالش‏های مختلف شده است. معماری سازمانی افزونگی، پیچیدگی و سیلوهای اطلاعاتی را در برنامه‏های کاربردی کاهش داده و زمینه مناسب را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر کسب‌وکار ایجاد می‏کند.

معماری سازمانی از نگاه دیجی وایز …

معماری سازمانی (EA) یک رویکرد برنامه‌ریزی و حاکمیتی است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با نگاهی یکپارچه، پیچیدگی و تغییر سیستم‌های اطلاعاتی خود را مدیریت کرده و آن‌ها را با اهداف تجاری خود هماهنگ کنند.

معماری سازمانی با ارائه دیدگاهی جامع و مبتنی بر شواهد از وضعیت فعلی و مطلوب سازمان، تصمیم‌گیری، چابکی و نوآوری را در سازمان بهبود می‌بخشد. EA به شناسایی شکاف‌ها، فرصت‌ها و ریسک‌ها در فرآیندها، محصولات و خدمات سازمان کمک می کند و ابتکارات تحول را برای دستیابی به نتایج مطلوب هدایت می‌کند.

ما در دیجی ‏وایز با تکیه بر دانش و تجربه حاصل از منابع دانشی روز دنیا و انجام پروژه‏‌های مختلف، به دنبال جاری‌سازی مهم‏ترین هدف معماری سازمانی که همان ایجاد یکپارچگی بین لایه‌‏های مختلف کسب و کاری و فنی سازمان است هستیم.

برای این کار با استفاده از مشاوران مجرب و ابزارهای مدل‏سازی معماری، به سازمان در مدیریت و اجرای هرچه بهتر پروژه‏‌های معماری و جایگزینی مدل‏‌های کاغذی معماری سازمانی با مدل‏‌های پیاده‏‌سازی شده و قابل رهگیری در ابزار کمک می‏‌کنیم.

Integration is our profession!

The main goal of enterprise architecture (EA) is to align the organization's technology and systems with its business goals, improve efficiency and effectiveness, and reduce costs and risks.

Digiwise Consulting خدمات مشاوره دیجی وایز در حوزه معماری سازمانی

شرکت دیجی وایز در دپارتمان معماری سازمانی خود، خدمات مشاوره زیر را ارائه می‌دهد …

Enterprise Architecture

Enterprise Architecture

Digiwise Academy دوره‌های آموزشی دیجی وایز آکادمی در حوزه معماری سازمانی

شرکت دیجی وایز در دپارتمان معماری سازمانی خود، دوره‌های آموزشی زیر را ارائه می‌دهد …

در حال آماده سازی محتوی هستیم - دیجی وایز

TOGAF Foundation

  • شهریه دوره: تماس بگیرید
  • شروع دوره: بزودی

شرکت در دوره آموزشی COBIT 2019 Design & Implementation

Digiwise Solutions راهکارهای دیجی وایز در حوزه معماری سازمانی

شرکت دیجی وایز در دپارتمان معماری سازمانی خود، راهکارهای زیر را ارائه می‌دهد …

Digitalization Platform

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

سرپرست دپارتمان معماری سازمانی دیجی وایز

بهزاد سجادی

از پنج سال پیش که مفاهیم تحول دیجیتال به تازگی در ایران مطرح شد ما به عنوان شرکت پیشرو در این حوزه فعالیت خودمون رو با تدوین طرح‌های تحول دیجیتال در صنعت بانکداری آغاز کردیم.
ما با شناخت فرصت ها و تهدیدهای هر حوزه و متناسب با ارزش های قابل انتظار از تحول دیجیتال در این صنعت، وضعیت بلوغ دیجیتال سازمان‌ها رو با برترین مدل‌های مطرح در این حوزه سنجیدیم و براشون نقشه راه دادیم به طوری که اولین طرح ما به عنوان طرح برتر انتخاب شد. اکنون حوزه فعالیت خودمون رو گسترش دادیم و علاوه بر حوزه بانکداری، طرح‌های تحول دیجیتال را برای صنایع نفت گاز و پتروشیمی نیز به انجام می‌رسانیم.
با انجام موفق طرح‌های تحول دیجیتال ما به عنوان پرچمدار این حوزه شناخته شدیم و برای این موفقیت به نیروهای تخصصی خود می‌بالیم.

تصویر موجود نمی‌باشد

معماری سازمان خود را به ما بسپارید…

تصویر کپچا

مُنتظـر شنیدن صِـدای گـرمتـــان هَستیم ...

در هفت روز هفته آماده پاسخ گویی به کاربران از طریق تلفن گویا هستیم

021 66945718
درخواست تماس