پرش لینک ها

Business Continuity

دپارتمان تداوم کسب و کار دیجی وایز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می‌باشد

تداوم کسب و کار از نگاه دیجی وایز …

سالانه آمارهای مختلفی درخصوص زیان‌های ناشی از اختلالات به وجود آمده در کسب و کارها و عدم تدوام آن به دلیل عدم دسترس‌پذیری خدمات، حوادث ایمنی و بهداشتی، عدم مهارت کافی نیروی انسانی، حملات سایبری و نقض اطلاعات، شرایط نامناسب جوی و… ارائه می‌گردد.

در همین راستا مدیران و صاحبان کسب و کارها می‌بایست جهت حفظ ارزش آفرینی و تداوم‌کسب و کار، به دنبال ایجاد انعطاف‌پذیری در کسب و کار خویش باشند.

بر این اساس و در راستای افزایش توانمندی سازمان در پیشگیری و مقابله با مخاطرات مختلف، می‌بایست از تداوم کسب و کار به عنوان یک نظام جامع و ساختار یافته در قلب سازمان استفاده نمود.

در این رابطه دیجی وایز خدمت پیاده‎‌سازی مدیریت تداوم کسب‎‌وکار را ارائه می‎‌دهد. همچنین دوره آموزشی Business Continuity Management Foundation نیز توسط دیجی وایز آکادمی به علاقه‎‌مندان این حوزه ارائه می‎‌گردد.

Our goal is to help you move faster along the project management path.

We help business and startups to build a strong design framework early on and empower their teams to continue maintaining a consistent product, avoiding expensive pivots and fundamental design changes in the future.

Digiwise Consulting خدمات مشاوره دیجی وایز در حوزه تداوم کسب و کار

شرکت دیجی وایز در دپارتمان تداوم کسب و کار خود، خدمات مشاوره زیر را ارائه می‌دهد …

BCM Implementation

BCM Implementation

Digiwise Academy دوره‌های آموزشی دیجی وایز آکادمی در حوزه تداوم کسب و کار

شرکت دیجی وایز در دپارتمان تداوم کسب و کار خود، دوره‌های آموزشی زیر را ارائه می‌دهد …

Introduction to Business Continuity

Introduction to Business Continuity

  • شهریه دوره: تماس بگیرید
  • شروع دوره: بزودی

شرکت در دوره آموزشی Introduction to Business Continuity

سرپرست دپارتمان تداوم کسب و کار دیجی وایز

مهندس مهدی محمدنژاد

از پنج سال پیش که مفاهیم تحول دیجیتال به تازگی در ایران مطرح شد ما به عنوان شرکت پیشرو در این حوزه فعالیت خودمون رو با تدوین طرح‌های تحول دیجیتال در صنعت بانکداری آغاز کردیم.
ما با شناخت فرصت ها و تهدیدهای هر حوزه و متناسب با ارزش های قابل انتظار از تحول دیجیتال در این صنعت، وضعیت بلوغ دیجیتال سازمان‌ها رو با برترین مدل‌های مطرح در این حوزه سنجیدیم و براشون نقشه راه دادیم به طوری که اولین طرح ما به عنوان طرح برتر انتخاب شد. اکنون حوزه فعالیت خودمون رو گسترش دادیم و علاوه بر حوزه بانکداری، طرح‌های تحول دیجیتال را برای صنایع نفت گاز و پتروشیمی نیز به انجام می‌رسانیم.
با انجام موفق طرح‌های تحول دیجیتال ما به عنوان پرچمدار این حوزه شناخته شدیم و برای این موفقیت به نیروهای تخصصی خود می‌بالیم.

تصویر موجود نمی‌باشد

تداوم کسب و کار خود را به ما بسپارید…

تصویر کپچا

مُنتظـر شنیدن صِـدای گـرمتـــان هَستیم ...

در هفت روز هفته آماده پاسخ گویی به کاربران از طریق تلفن گویا هستیم

021 66945718
درخواست تماس