پرش لینک ها

دوره‌هـای آمـوزشـی دیـجی وایـز آکادمـی …

آموزش دیجـــــی‌وایــــــــز

شرکت دانش آفرینان نیک اندیش از زمان راه اندازی، توسعه دانش و فرهنگ حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال رو جزء ماموریت‌های اصلی خود می‌دانست. به همین علت از همان زمان دوره‌های آموزشی کلیدی را برای علاقه مندان علی‌الخصوص مشتریان پروژه‌های مشاوره خود ارائه می‌نمود.

با این حال با توسعه نقش فناوری اطلاعات و علی‌الخصوص حوزه‌های دانشی جدید به وجود آمده ناشی از انقلاب صنعتی چهارم مدیران ارشد شرکت تصمیم گرفتند به شکل جدی‌تری حوزه خدمات آموزشی را دنبال نمایند که نتیجه آن ایجاد Digiwise Academy در سال ۱۳۹۹ بود.

با برنامه‌ریزی صورت گرفته مهمترین دوره‌های آموزشی مرتبط با دنیای دیجیتال شناسایی شدند و در حال حاضر بیش از ۵۰ دوره آموزشی در دیجی وایز آکادمی به علاقه مندان در ۱۲ حوزه مختلف ارائه می‌گردد.

علاوه بر افزایش دوره آموزشی مدیران آکادمی تصمیم گرفتند روش ارائه دوره‌های آموزشی را نیز توسعه دهند و در حال حاضر دوره‌های آموزشی این موسسه در ۳ مدل حضوری، آنلاین با حضور استاد و Self-Paced (دوره‌های ضبط شده) ارائه می‌گردد.

دیجی وایز آکادمی از یکی از بهترین LMS های کشور برای ارائه دوره‌های خود و ایجاد تعامل بهتر با دانش‌پژوهان و همچنین واحدهای آموزش بهره می‌برد.

خدمات دیجی‌وایز در حوزه آموزش مدیریت

خدمات یکپارچه دیجی‌وایز در حوزه آموزش

دوره آموزشی ITIL4 Foundation - دیجی وایز آکادمی

IT Transformation

ITIL4 Foundation

دوره مقدماتی ITIL4 پیش نیاز دوره‌‎های سطوح بالاتر می‌‎باشد و بر اساس طراحی صورت گرفته اکثریت افراد می‌بایست در این دوره آموزشی شرکت نمایند. این دوره آموزشی مدل عملیاتی یکپارچه ITIL4 برای طراحی، تولید، ارائه و بهبود مداوم محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و همچنین فناوری‎‌های دیجیتالی نوظهور را معرفی می‏‎‌نماید.
دوره ITIL4 Foundation برای افرادی لازم است که می‎‌خواهند مفاهیم اصلی مرتبط با طراحی و ارائه خدمات فناوری اطلاعات و دیجیتال را درک نمایند و همچنین به سازمان‎‌ها کمک نمایند تا فرهنگ متناسب با ارائه خدمات در دنیای دیجیتال امروز را فرا بگیرند.
همچنین متخصصانی که می‎خواهند مسیر رشد خود در حوزه مدیریت خدمات در ITIL4 را آغاز نموده و یا دانش فعلی خود را که مبتنی بر نسخه‎‌های قدیمی است به روز نمایند نیز می‌‎توانند از این دوره بهره ببرند.

دوره آموزشی ITIL4 Foundation - دیجی وایز آکادمی

IT Transformation

COBIT2019 Design & Implementation

بعد از گذراندن دوره مقدماتی COBIT 2019 و آشنایی با مفاهیم کلیدی حوزه حاکمیت فناوری اطلاعات و ارتباطات، زمان یادگیری نحوه طراحی و پیاده سازی سیستم حاکمیت فناوری اطلاعات فرا می‌رسد. این دوره که مانند دوره مقدماتی یک دوره استاندارد موسسه ISACA می‌باشد رویکرد COBIT 2019 را در طراحی و پیاده سازی یک سیستم جامع و یکپارچه حاکمیت فناوری اطلاعات تشریح می‌نماید. در این دوره ابتدا نحوه طراحی یک سیستم حاکمیت فناوری اطلاعات با استفاده از مفهوم فاکتورهای طراحی تشریح می‌شود. نحوه طراحی یک سیستم حاکمیت فناوری اطلاعات جز مهمترین تغییرات ایجاد شده در COBIT 2019 می‌باشد.
در ادامه رویکرد COBIT 2019 به استقرار سیستم حاکمیت فناوری اطلاعات با نگاهی 3 بعدی به تفصیل بیان می‌گردد.

دوره آموزشی ITIL4 Foundation - دیجی وایز آکادمی

IT Transformation

COBIT2019 Foundation

COBIT مخفف (Control Objectives for Information and Related Technology) می باشد که چارچوبی برای حاکمیت و مدیریت فناوری اطلاعات در کل سازمان است. این چارچوب توسط انجمن ISACA ایجاد شده است.
2019 COBIT که به عنوان آخرین نسخه این چارچوب منتشر شده است، تحولی در نسخه قبلی آن یعنی COBIT 5 ایجاد نموده و علاوه بر رفع مشکلات مرتبط با نسخه‌های قبلی نیازمندی‌های حاکمیتی مرتبط با دنیای مدرن امروز را مد نظر قرار داده است.
دوره COBIT2019 Foundation دیجی وایز آکادمی کاملا منطبق بر سرفصل استاندارد موسسه ISACA می‌باشد و تمامی اطلاعات مورد نیاز برای شناخت صحیح از مفاهیم مرتبط با حاکمیت فناوری اطلاعات و همچنین اجزاء COBIT 2019 را ارائه می‌نماید.

دوره آموزشی ITIL4 Foundation - دیجی وایز آکادمی

Digital Transformation

ITIL4 Leader Digital & IT Strategy

دوره آنلاین و سه روزه ITIL 4 Leader: Digital and IT Strategy بر چالش‌های دنیای امروز و نحوه رفع آنها با استفاده از تدوین یک استراتژی موثر در حوزه دیجیتال و فناوری تمرکز می‌نماید. همچنین این دوره نحوه ایجاد همسویی میان استراتژی کسب و کار، استراتژی دیجیتال و فناوری اطلاعات را تشریح می‌نماید. این دوره برای رهبران، مدیران و مشاورینی مناسب است که می‌خواهند مهارت‌های مورد نیاز برای راهبری سازمان خود در میان فرصت‌ها و تهدیدهای دنیای دیجیتال را تقویت نمایند و روش بکارگیری موثر از فناوری‌های نوین را فرا بگیرند.
این دوره نگاهی نو در ITIL می‌باشد و تمرکز آن بر مباحث کاملا استراتژیک می‌باشد. نکته کلیدی در رابطه با دوره ITIL 4 Leader: Digital and IT Strategy این است که ITIL استراتژی دیجیتال را به عنوان یک موجود زنده می‌نگرد و تهیه و به روز رسانی استراتژی دیجیتال را دورن چرخه بهبود مداوم تشریح می‌نماید.

Business Transformation

DMBOK Foundation

محتوای این قسمت در حال آماده سازی می‌باشد…

Business Transformation

BIAN Foundation

استاندارد BIAN با در نظر گرفتن اصول معماری سرویس­گرا به دنبال آن است که از طرفی ساختاری انعطاف پذیر برای معماری کسب و کار فراهم نماید و از طرف دیگر، با ایجاد زبان مشترک بین کسب و کار و فناوری اطلاعات، دامنه هر خدمت، مرزهای آن و نوع ارتباط آن با سایر خدمات، به ایجاد زیرساخت نرم­افزاری انعطاف­پذیر برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار کمک کند.

Business Transformation

TOGAF Foundation

محتوای این قسمت در حال آماده سازی می‌باشد…

دوره آموزشی ITIL4 Foundation - دیجی وایز آکادمی

Agile Transformation

DevOps Foundation

این دوره با تمرکز بر ایجاد تعامل و ارتباطی موثر میان تیم‌های تولیدی خدمات فناوری اطلاعات و تیم‌های پشتیبانی این خدمات، به طور کامل فرایندها، ساختارها و تکنولوژی‌های لازم به منظور ایجاد فرهنگ و فلسفه DevOps در سازمان تشریح می‌گردد.

دوره آموزشی ITIL4 Foundation - دیجی وایز آکادمی

Agile Transformation

Professional SCRUM Master LEVEL I

در ای دوره قصد داریم با اصول و مفاهیم اجایل، چارچوب اسکرام، درک تفاوت های ظریف کار با افراد و تیم‌ها و تسلط بر نقش‌های اسکرام علی الخصوص اسکرام مستر به عنوان یک رهبر خدمتگزار آشنا و نیز برای آزمون PSM I آماده شویم.

Customer Experience Design and Optimization

Digital Transformation

Customer Experience Design and Optimization

دوره آنلاین طراحی و بهینه سازی تجارب مشتریان دیجی وایز آکادمی، بر اساس یکی از مطرح‌ترین رفرنس‌های حوزه طراحی تجارب مشتریان تدوین شده است و علاوه بر ارائه مفاهیم تئوری مرتبط با این حوزه، نمونه‌های کاربردی متنوعی جهت درک بهتر مطالب به دانشجویان ارائه می‌گردد.

ISO 56002: 2021 in Innovation Management Systems

Business Transformation

ISO 56002: 2021 in Innovation Management Systems

این دوره با معرفی و آموزش کامل مبانی و الزامات ISO 56002:2021 تنها استاندارد رسمی حوزه نوآوری را بطور کامل پوشش می‌دهد.

Business Transformation

Culture Transformation

در این دوره به صورت ویژه در خصوص فرهنگ سازمان‌ها در عصر دیجیتال صحبت می شود و با انواع مدل‌ها، چارچوب‌ها و استانداردهای جهانی در حوزه تحول فرهنگ سازمانی متناسب با عصر دیجیتال آشنا می شویم و مورد کاوی جامعی هم بر روی نمونه‌های موفق تحول فرهنگ در صنایع مختلف انجام می شود.

Agile Transformation

PRINCE2 Agile Foundation

در این دوره ساختارحاکمیتی، گام‌های عملیاتی و کنترل‌های مورد نیاز در زمان به‌کارگیری مفاهیم و متدلوژی‌های Agile را ارائه داده میشود و این امکان را برای مخاطبان فراهم می‌نماید تا کنترل‌های مدیریتی در محیط Agile را فرا گیرند و مطابق با نیازمندی ‌های خود، مورد استفاده قرار دهند.

Digital Transformation

Digital Organization And Operating Model

در این دوره مخاطبان با انواع مدل‌های عملیاتی در عصر دیجیتال، ساختارهای مدرن سازمانی، توانمندی‌های سازمان در عصر دیجیتال و ارتباط میان مدل کسب و کار و مدل عملیاتی آشنا می‌شوند.

Tours

ITIL4 Managing Professional

محتوای این قسمت در حال آماده سازی می‌باشد…

Business Transformation

Business Model Transformation

فناوری‌های نوین دیجیتالی مدل‌های کسب و کاری جدیدی ایجاد نمودند که کسب و کارهای سنتی را به شدت تحت تاثیر قرار دادند، در نتیجه اکثریت کسب و کارهای موجود جهت بقا در این دوران راهی به جز تحول مدل‌های کسب و کاری خود ندارند. این دوره به منظور ارائه راه کارهای جدید برای ایجاد تحول در مدل‌های کسب و کار متناسب با دنیای دیجیتالی امروز طراحی شده است.

Agile Transformation

Leading SAFe

در این دوره آموزشی ضمن بررسی اهمیت مفاهیم طرز تفکر مشتری محور و رویکرد طراحی و تفکر در تحویل محصولات چابک، چگونگی ایجاد تیم و تکنیک ‌های Agile برای سازماندهی جریان‌های ارزشی در سازمان، آموزش داده خواهد شد.