پرش لینک ها
برگزاری تور پیشرفته ITIL STRATEGIC LEADER: DIGITAL & IT STRATEGY توسط دیجی وایز آکادمی

برگزاری تور پیشرفته ITIL STRATEGIC LEADER: DIGITAL & IT STRATEGY توسط دیجی وایز آکادمی

پس از برگزاری تور جامع ITIL4 Managing Professional، دیجی وایز آکادمی برای اولین بار تور پیشرفته ITIL STRATEGIC LEADER: DIGITAL & IT STRATEGY را برگزار می‌نماید.
موسسه Axelos از ابتدای سال ۲۰۱۹ میلادی در زمینه آموزش ITIL4 نقش راه جدیدی ارائه نموده است که سه سطح دانشی زیر را دربرمی‌گیرد:

  1. ITIL Foundation

  2. ITIL Managing Professional / ITIL Strategic Leader

  3. ITIL Master

به منظور پیمودن سه سطح دانش فوق، کلیه افراد می‌بایست ابتدا دوره ITIL4 Foundation را گذرانده و کلید ورود به سطح دوم را به دست آورند. در سطح دوم، دو مسیر با نام‌های Professional Managing و Leader Strategic ارائه شده است که متقاضیان می‌توانند یکی از این مسیرها را انتخاب و در دوره‌های زیرمجموعه آن شرکت نمایند.

یکی از نکات مهم در مسیر جدید آموزشی ITIL4 ،قرار دادن مسیری با رویکرد استراتژیک در راستای تدوین و اجرای طرح‌های تحول دیجیتال با عنوان ITIL Strategic Leader می‌باشد.

هدف از این مسیر آموزشی تربیت افرادی است که بتوانند:

اولا ً طرح‌های تحول دیجیتال و فناوری اطلاعات را بر اساس آخرین متدهای روز دنیا تدوین نمایند و
ثانیاً یک ساختار راهبری و حاکمیت موثر برای اجرای طرح‌های تحول دیجیتال طراحی نمایند.

شرکت دیجی وایز قصد دارد همگام با سایر موسسات برتر بین المللی و به منظور دستیابی متخصصین کشور به این حوزه دانشی روز دنیا، اقدام به برگزاری دوره‌هایی به روشی کاملا ً کاربردی در کشور نماید. شایان ذکر است دوره‌های تعریف شده در این سطح کاملا ً در راستای آماده‌سازی سازمان‌ها برای دنیای دیجیتال و نیازمندی‌های آن تعریف شده اند.

جهت دریافت اطلاعات جامع‌تر در خصوص این تور آموزشی و محتوای آن، و همچنین جهت ثبت نام، می‌توانید از صفحه تور پیشرفته ITIL STRATEGIC LEADER: DIGITAL & IT STRATEGY در سیستم جامع آموزشی دیجی وایز آکادمی دیدن فرمایید.

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۹۴۵۷۱۸ واحد آموزش تماس بگیرید.

دانلود کاتالوگ تور پیشرفته ITIL STRATEGIC LEADER: DIGITAL & IT STRATEGY