پرش لینک ها
تور ITIL4 Managing Professional دیجی وایز آکادمی

اولین تور ITIL4 Managing Professional دیجی وایز آکادمی به صورت کامل و با موفقیت به اتمام رسید

دیجی‌وایز پیشروترین ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش ITIL در کشور می‌باشد.

تور آموزشی پیشرفته ITIL 4 Managing Professional دوره‌ای جامع برای ایجاد استقرار مدل عملیاتی متناسب با دنیای دیجیتال می‌باشد که با حضور ۸۹ نفر از متخصصین و علاقه‌مندان به این حوزه آموزشی به اتمام رسید.

دوره آموزشی ITIL 4 Foundation

دیجی وایز آکادمی از زمان ارائه آخرین نسخه ITIL یا همان ITIL4 در بهمن ماه ۱۳۹۷ تا به الان اقدام به برگزاری ۲۳ دوره آموزشی ITIL4 Foundation در کشور نموده است که در مجموع این دوره‌ها ۵۲۰ نفر شرکت کننده داشته است.

این دوره آموزشی در هفته ابتدایی تیرماه بصورت مجازی با حضور ۳۰ نفر از علاقه مندان تشکیل گردید.

از این تعداد ۱۸ نفر در آزمون بین‌المللی ITIL4 Foundation شرکت کرده‌اند که کلیه نفرات با موفقیت این آزمون را قبول شده‌اند.

دوره آموزشی ITIL4 Specialist – Create, Deliver And Support

این دوره آموزشی در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ و ۲۶ تیرماه با حضوری ۱۵ نفر از علاقه‌مندان به این دوره برگزار گردید. که ۵ نفر از آن‌ها در آزمون بین المللی شرکت کرده موفق به دریافت این مدرک شده‌اند.

دوره آموزشی ITIL4 Strategist – Direct, Plan And Improve

در ادامه مسیر برگزاری تور پیشرفته ITIL4 و پس از برگزاری موفقیت‌آمیز دوره ITIL4 Specialist: Create Deliver & Support، سومین دوره آموزشی از این تور با عنوان ITIL4 Specialist: Direct, Plan & Improve در تاریخ‌های ۲، ۳ و ۱۰ مهر با حضور ۱۵ نفر از علاقه مندان به این دوره برگزار گردید.

از این ۱۵ شرکت کننده عزیز، ۴ نفر ازآنها در آزمون بین المللی شرکت نموده و به دریافت مدرک معتبر این دوره گردیده‌اند.

دوره آموزشی ITIL4 Specialist – High Velocity IT

چهارمین دوره پیشرفته از این تور با عنوان ITIL 4 Specialist: High Velocity IT در تاریخ‌های ۱۹، ۲۰ و ۲۷ آذر ماه با حضور ۱۵ نفر از علاقه مندان به این دوره برگزار گردید.

۵ نفر از این شرکت کنندگان در آزمون بین المللی شرکت کرده و آمار ۱۰۰% قبولی را به وجود آورده‌اند.

دوره آموزشی ITIL4 Specialist – Drive Stakeholder Value

این دوره آموزشی به عنوان آخرین دوره آموزشی از این تور پیشرفته با حضور ۱۴ نفر از علاقه‌مندان و متخصصین مختلف در تاریخ‌های ۲۵، ۲۶ و ۲۷ خرداد‌ماه ۱۴۰۰ با ارائه مدرسین با تجریه این حوزه، آقایان ایمان برادری و علی سالک برگزار گردید.

شاهد قبولی ۴ نفر از شرکت‌کنندگان عزیز در آزمون بین المللی هستیم.

 

بعد از برگزاری موفقیت‌آمیز این تور پیشرفته، دیجی وایز آکادمی تور آموزشی ITIL Strategic Leader: Digital and IT Strategy را برگزار می‌نماید.