پرش لینک ها
دوره پیشرفته ITIL4 Leader Digital and IT Strategy (DITS)

آغاز ثبت نام دومین دوره پیشرفته ITIL4 Leader Digital and IT Strategy (DITS)

دیجی وایز آکادمی دومین دوره آنلاین ITIL4 Leader Digital and IT Strategy خود را در خردادماه ۱۴۰۱ برگزار می‌نماید.

این دوره نگرشی کاملا جدید در ITIL می‌باشد و تمرکز آن بر تدوین طرح‌های تحول دیجیتال و فناوری متناسب با نیازهای دنیای دیجیتالی امروز می‌باشد.
نکته کلیدی در رابطه با دوره ITIL 4 DITS این است که ITIL استراتژی دیجیتال را به عنوان یک موجود زنده می‌نگرد و تهیه و به روز رسانی استراتژی دیجیتال را درون چرخه بهبود مداوم تشریح کرده و همچنین نحوه ایجاد همسویی میان استراتژی کسب و کار، استراتژی دیجیتال و فناوری اطلاعات را تشریح می‌نماید.

این دوره برای رهبران، مدیران و مشاورینی مناسب است که می‌خواهند مهارت‌های مورد نیاز برای راهبری سازمان خود در میان فرصت‌ها و تهدیدهای دنیای دیجیتال را تقویت نمایند و روش بکارگیری موثر فناوری‌های نوین را فرا بگیرند.

تجارب دیجی وایز در برگزاری دوره‌های مجازی در دوره پاندمی کرونا و بررسی بازخورد شرکت کنندگان نشان داد که غیرحضوری شدن کلاس‌ها نه تنها تاثیری بر کیفیت دوره‌ها نداشته بلکه دوره‌های مجازی ارائه شده توانسته رضایت خاطر عزیزان شرکت کننده را نیز فراهم آورد.

تاریخ برگزاری دوره: روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ خرداد‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ الی ۱۷.
مجموع ساعات دوره: ۲۴ ساعت
مدرسین دوره: دکتر ایمان برادری، دکتر امین هاشمی و مهندس علی سالک

جهت دریافت اطلاعات جامع‌تر در خصوص دوره و محتوای آن، و همچنین جهت ثبت نام در دوره می‌توانید از صفحه دوره مجازی ITIL4 Leader Digital and IT Strategy در سیستم جامع آموزشی دیجی وایز آکادمی دیدن فرمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۹۴۵۷۱۸ واحد آموزش تماس بگیرید.