دیجی وایز برنامه تحول دیجیتال بانک ملی ایران را با موفقیت تدوین نمود.

پس از ماه‌ها تلاش متخصصان دیجی وایز و حمایت‌ها و همکاری‌های کامل مدیران و کارشناسان محترم بانک ملی ایران، سرانجام پروژه تدوین نقشه راه تحول دیجیتال بانک ملی ایران (Digital Transformation Roadmap) به پایان رسید. این پروژه در راستای الزام وزارت اقتصاد و امور دارایی برای تدوین طرح تحول دیجیتال بانک‌های کشور، تعریف گردید و بانک ملی ایران هم اکنون به عنوان یکی از اولین بانک‌های ایرانی، دارای برنامه جامع ۵ ساله در حوزه تحول دیجیتال می‌باشد و بدین وسیله حرکت خود را به سمت بانکداری آینده آغاز نموده است.

در این پروژه با استفاده از متدولوژی شرکت Deloitte در تدوین طرح تحول دیجیتال و الگوبرداری از مدل‌ها و چارچوب‌های مدیریتی شاخص از شرکت‌های برتر مشاوره مدیریت جهان نظیر Accenture و BCG توانسته‌ایم با استفاده از نتایج ارزیابی سطح بلوغ دیجیتال بانک ملی ایران، نقشه راه تحول دیجیتال را در ۳ گام منطبق بر نیازمندی‌های کسب و کاری بانک و شرایط اقتصادی کشور تدوین نماییم. در نهایت با طراحی نقشه توانمندی‌های دیجیتال بانک ملی، سبد پروژه‌های برنامه تحول و اهداف کمی برای تحقق چشم‌انداز دیجیتال بانک تبیین گردید.

با اجرای این پروژه و کسب رضایت کارفرمای محترم، متخصصان دیجی وایز از دانش، مهارت و تجربه مطلوبی برای کمک به بازیگران مختلف صنعت بانکداری و خدمات مالی کشور اعم از بانک‌ها، موسسات مالی، فینتک‌ها و شرکت‌های پرداخت برخوردار هستند.

امیدواریم همه بازیگران مهم این صنعت با داشتن برنامه تحول دیجیتال و حرکت اصولی به سمت بانکداری دیجیتال، به توسعه اقتصادی کشور و تحول سبک زندگی مردم کمک نمایند. کما اینکه در این روزها با شیوع ویروس کرونا، بیش از پیش به تحول دیجیتال در همه بخش های اقتصادی و زندگی مردم نیازمند هستیم.

تاریخ درج خبر: 31 فروردین‌ماه 99

آرشیو اخبار ...
برچسب ها
شاید این مطلب هم برایتان جذاب باشد