تور آموزشی ITIL4 Managing Professional

موسسه Axelos از ابتدای سال 2019 میلادی در زمینه آموزش ITIL4 نقش راه جدیدی ارائه نموده‌است که سه سطح دانشی زیر را دربرمی‌گیرد:

شکل روبرو این نقشه راه آموزشی ITIL4 را نمایش می‌دهد:

به منظور پیمودن سه سطح دانشی فوق، کلیه افراد می‌بایست ابتدا دوره ITIL4 Foundation را گذرانده و کلید ورود به سطح دوم را به‌دست آورند. در سطح دوم، دو مسیر با نام های Managing Professional و Strategic Leader ارائه شده‌است که متقاضیان می‌توانند یکی از این مسیرها را انتخاب و در دوره‌های زیرمجموعه آن شرکت نمایند. شایان ذکر است موسسه Axelos برای آن‌دسته از افرادی که دارای مدرک ITILV3 Expert بوده و یا حداقل 17 امتیاز از شرکت در دوره‌های ITILV3 کسب کرده‌ باشند، این امکان را قرارداده که با گذراندن دوره Managing Professional Transition به مدرک ITIL4 MPT که معادل با Managing Professional است، دست‌یابند.
شرکت دیجی‌وایز قصد دارد همگام با سایر موسسات برتر بین‌المللی و به منظور دستیابی متخصصین کشور به این حوزه دانشی روز دنیا، اقدام به برگزاری دوره‌های فوق به روشی کاملاً کاربردی در کشور نماید. شایان ذکر است دوره های تعریف شده در این سطح کاملاً در راستای آماده سازی سازمان ها برای دنیای دیجیتال و نیازمندی های آن تعریف شده اند.

دانش‌پژوهان محترم می‌توانند با توجه به میزان علاقه‌مندی خود، در هریک از دوره‌های سطح میانی ITIL4 Managing Professional حضور یابند و ضرورتی برای شرکت در تمامی دوره‌های این سطح وجود ندارد.

معرفی دوره‌های زیرمجموعه تور آموزشی ITIL4 Managing Professional

دوره ITIL4 Specialist – Create Deliver & Support

این دوره بیشتر بر فعالیت‌های کلیدی حوزه طراحی، پیاده‌سازی یا تامین، انتقال و پشتیبانی از خدمات تمرکز دارد. به همین علت این دوره شاید کاربردی‌ترین دوره برای افرادی باشد که می‌خواهند پروژه‌های پیاده‌سازی شده ITIL خود را به روز نمایند یا در حال آغاز پروژه‌های پیاده‌سازی ITIL می‌باشند.

ITIL4 Specialist - Create, Deliver and Support دوره آموزشی

دوره ITIL4 Strategist – Direct, Plan & Improve

این دوره بیشتر بر فعالیت‌های کلیدی حوزه همسوسازی فناوری اطلاعات با کسب و کار، برنامه‌ریزی و بهبود تمرکز دارد. این دوره به دانش پژوهان کمک می‌نماید تا با چگونگی بهبود سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات خود بر اساس استراتژی‌های تدوین شده آشنا شوند و همواره از همسویی میان سیستم خلق ارزش خود با استراتژی‌های کلان اطمینان حاصل نمایند.

ITIL4 Strategist - Direct, Plan and Improve دوره آموزشی

دوره ITIL4 Specialist – Drive Stakeholder Value

این دوره بیشتر بر فعالیت‌های مرتبط با تعاملات با ذی‌نفعان تمرکز دارد. اینکه چگونه نیاز مشتریان را درست تشخیص دهیم و یک سفر مطلوب برای مشتریان ایجاد نماییم تا ارزش دلخواه خود را از محصولات و خدمات ما دریافت نمایند.

ITIL4 Specialist - Drive Stakeholder Value دوره آموزشی

دوره ITIL4 Specialist – High Velocity IT

این دوره تقریباً بر کلیه فعالیت‌های کلیدی موجود در زنجیره ارزش خدمات متمرکز می‌باشد. این دوره نشان می‌دهد چه تغییراتی می‌بایست در کل زنجیره ارزش خدمات ایجاد گردد تا سازمان به چابکی و شتاب مورد نیاز دنیای دیجیتال، برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن دست یابد.

ITIL4 Specialist - High Velocity IT دوره آموزشی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید کاتالوگ تور جامع آموزشی ITIL4 Managing Professional دیجی وایز را دانلود نمایید.

دانلود کاتالوگ تور آموزشی ITIL4 Managing Professional
digiwiseacademy logo

ثبت نام دوره‌های آموزشی ITIL4 Managing Professional

دیجی وایز آکادمی مفتخر است که دوره کاربردی ITIL 4 را در سطح ITIL 4 Managing Professional با حضور برترین مدرسان این حوزه برای مدیران و متخصصان ITSM برگزار نماید. این دوره مطابق با استانداردهای موسسه AXELOS همراه با (محتوای آموزشی + Case Study و آمادگی آزمون بین المللی) برگزار می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید.

ثبت نام