آموزش Cobit 2019

درباره Cobit

امروزه نقش فناوری اطلاعات در ارزش‌آفرینی کسب وکار و حصول رضایت نهایی مشتریان ملموس تر شده است و مدیران در راستای غلبه بر چالش‌های پیش‌رو، سعی در همسویی هر چه بیشتر کسب وکار با فناوری ‌اطلاعات نموده ‌اند. چارچوب COBITنقش مرکزی فناوری اطلاعات را در ارزش‌آفرینی برای کسب وکار پررنگتر نموده است و سازمان‌ها را در تحقق اثربخش اهداف حاکمیت استراتژیک فناوری اطلاعات و نیز حصول ارزش بهینه کسب وکار یاری نموده و تعادلی میان منافع، ریسک و منابع سازمان برقرار می‌نماید.

چارچوب COBIT 2019 به عنوان جدیدترین نسخه منشتر شده از مجموعه ISACA، به مبحث تدوین استراتژی و تحول کسب و کار ورود می کند و نقش حاکمیتی مهمی در تبیین نقشه راه سازمان در عصر دیجیتال دارد.

دوره آموزشی Cobit 2019

دیجی وایز به عنوان رهبر بازار ITSM/ITIL در ایران، مفتخر است که دوره کاربردی COBIT 2019 در ایران را در سطح COBIT Foundation با حضور برترین مدرسان این حوزه برای مدیران و متخصصان IT Governance برگزار نماید. این دوره مطابق با استانداردهای موسسه ISACA در ۱۶ ساعت (محتوای آموزشی + Case Study و آمادگی آزمون بین المللی) در فضایی تعاملی با امکاناتی متفاوت برگزار می شود.

اهداف حضور در دوره

در دوره مقدماتی، مفاهیم حاکمیت فناوری اطلاعات و ساختار کلان COBIT بررسی می گردد. همچنین مخاطبان در طول دوره می توانند با پروژه های اجرا شده در حوزه حاکمیت فناوری اطلاعات، چگونگی ورود به بازار کار این حوزه و همکاری با دیجی وایز آشنا شوند.

مخاطبان دوره
  • مسئولین حسابرسی و ممیزی شرکت ها و واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • مشاوران فعال در پروژه های پیاده سازی سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات
  • مشاوران فعال در پروژه های پیاده سازی سیستم حاکمیت فناوری اطلاعات
  • مدیران واحد های فناوری اطلاعات، سیستم ها و روش ها و تضمین کیفیت
  • مدیران سازمان های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات
اطلاعات دوره

شهریه دوره

 ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان
شامل حضور در دوره، بسته کامل آموزشی و پذیرایی در طول دوره

مدت زمان دوره

 ۱۶ ساعت (دو روز از ساعت ۹ الی ۱۷)

مدرس

ایمان برادری
فوق لیسانس مدیریت پروژه
از دانشگاه ملبورن استرالیا
دارای مدارک حرفه‌ای
PMP, ITIL V3 Expert,
ISO/IEC 20000 Lead Auditor, Prince2